Hizmet Detayları & Fiyat Bilgisi

Özen Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

Bu sayfada, Özen Web Tasarım olarak verilen hizmetlerin detayları ve fiyatlar hakkında bilgi verilmektedir. Tüm site tasarımlarını görmek için tıklayın:

Tasarımları Gör

Özen Web Tasarım olarak; %100 profesyonel, SEO uyumlu, responsive tasarımlar yapmaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, uygun fiyatlı ve kullanışlı tasarımlarımızla her türlü ihtiyacınıza yönelik anahtar teslim web tasarım hizmeti veriyoruz. Aşağıda, verdiğimiz hizmetin detayları ve fiyatlarımız hakkında bilgiler bulacaksınız.

 • >> OzWeb Web Tasarım Hizmeti ve Fiyat Bilgisi
 • >> Ödeme Seçenekleri
 • >> Site Teslim Süresi
 • >> Hizmet Açıklamaları
 • >> Yıllık Yenileme Ücreti
 • >> İletişim
 

OzWeb Web Tasarım Hizmeti ve Fiyat Bilgisi

OzWeb olarak %100 profesyonel kurumsal siteler, kişisel siteler, haber siteleri ve bloglar için web tasarım hizmeti vermekteyiz. Anahtar teslim web tasarım ücretimiz her şey dahil 5000 TL’dir. Bu paketin içeriği aşağıdaki hizmetleri kapsamaktadır:

(Aşağıda listelenmiş hizmetlerden herhangi birinin üzerine tıkladığınızda; hizmet hakkında detaylı bilgilerinin bulunduğu alana yönlendirileceksiniz.)

 • Domain Ücreti
 • Hosting Ücreti (Hosting Detaylarına Mutlaka Göz Atın)
 • Size Özel Profesyonel Web Tasarımı ve Kodlama Hizmeti
 • Gerekli Eklentilerin Kurulumu ve Ayarlarının Yapılması
 • %100 Site İçi SEO Ayarlarının Yapılması
 • SSL Sertifikasının Alınması
 • Sınırsız E-Mail Oluşturma
 • Site Güvenlik Ayarlarının Yapılması
 • Firma Adresinizin Google Haritalara Eklenmesi
 • Google Hizmetlerine Kayıt Yapılması
 • Gerekli Tüm Görsellerin Düzenlenmesi

Üstelik ilk 1 ay her türlü konuda ücretsiz teknik destek vermekteyiz. Bu 1 ay içinde yaptığımız tasarımı beğenmezseniz, sizin için en baştan yeni tasarımlar yapabiliriz. Ta ki sizin içinize sinene kadar.

 

Ödeme Seçenekleri

Web tasarım ücretlerini size verilecek olan hesap numaramıza yatırabilirsiniz. (Hesap numarasını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.)

Ayrıca belirtmek isteriz ki yıllardır bu işin içindeyiz ve piyasayı bildiğimiz için yoğurdu üfleyerek yemeyi tercih ediyoruz. Bu nedenle, bizden bağımsız olarak site için ödenen domain, hosting ve SSL sertifikası maliyetlerini önceden almaktayız. Kalan ödemeyi ise sitenin teslim edildiği tarihten itibaren 1 hafta içinde yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde site silinecektir. (Domain, hosting ve SSL sertifikası ile ilgili detaylı bilgi aşağıda verilmiştir.)

Son olarak, verdiğimiz her şey dahil 5000TL’lik fiyatta herhangi bir pazarlık payı bulunmamaktadır.

 

Site Teslim Süresi

Verdiğiniz site siparişinde ön ödemeyi yaptıktan ve gerekli bilgileri (ne tarz bir site istediğiniz, firmanızın adresi, iletişim bilgileri, kampanyalarınız vs.)  tarafımıza ilettikten sonra 1 hafta içinde siteniz teslim edilecektir.

 

Hizmet Açıklamaları

 

Domain (Alan Adı)

Domainler, yani alan adları, tarayıcıya yazılan site adresidir. Örneğin www.ozenweb.com bizim alan adımızdır. Buna bir nevi sitenin isim hakkı da diyebiliriz.

Domain tecil maliyeti dünya geneli bu işi yapan güvenilir firmalarda senelik 10-15 $ arasıdır. Bu ücreti sizin için biz karşılıyor, yenileme zamanlarını biz takip ediyoruz.

 
Hosting (Sunucuda Site Barındırma)

 

Web sitelerine yüklenen tüm dosyalar, dünya üzerinde herhangi bir yerde büyük ve güçlü bilgisayarlarda depo edilirler. Hosting hizmeti almak da aslında bu bilgisayarlarda alan kiralamaktır. Senelik olarak yenilenirler.

Hosting ücretleri, hosting paketinizin özelliklerine göre değişir. Kaç GB’lık alan kiraladığınız, sunucunun anlık olarak kaç GB’lık trafiğe izin verdiği, hardiskinin HDD mi SSD mi olduğu, e-posta hizmeti, kaç GB ram kullanabileceğiniz vs. hosting ücretini belirleyen parametrelerdir.

Türkiye’deki en güvenilir hosting firmalarında yıllık ortalama 50 $’a sınırlı bir hosting hizmeti alabilirsiniz. Oysa biz sınırsız alan kullanabileceğiniz hosting hizmeti vermekteyiz. Yani senelik 50$ vererek alacağınız hosting hizmetinin daha fazlasını sizin için biz karşılıyoruz.

Hosting için kullandığımız sunucunun özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Kullanım Alanı (GB olarak): Sınırsız

Hardisk Tipi: SSD

SSD demek daha hızlı açılan sayfalar demektir. Hızlı açılan sayfalar ise hem ziyaretçi için iyi bir kullanım sunar hem de sitenizin Google gibi arama motorlarında üst sıraya çıkmasına yardımcı olur.

Anlık Trafik (GB olarak): Sınırsız

Altyapısı aynı anda binlerce ziyaretçiyi bile kaldırabilir.

E-Posta: Sınırsız

@alanadiniz.com ile biten sınırsız mail adresi kullanma imkanı. Örneğin www.ozenweb.com için; iletisim@ozenweb.com veya info@ozenweb.com gibi, sınırsız sayıda istediğiniz mail adresini kullanabilirsiniz.

RAM: 2x4GB

 

Profesyonel Web Tasarımı ve Kodlama Hizmeti

Sitenizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanması, kodlanması ve düzenlenmesi gibi hizmetleri içerir. Bu konuda nasıl bir site istediğinizi bize söylemeniz yeterli. Gerisini yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle biz hallederiz.

 
Gerekli Eklentilerin Kurulumu ve Ayarlanması

 

Gerek güvenlik, gerek SEO, gerekse kullanım kolaylığı açısından web sitenizin ihtiyacı olan tüm eklentileri kuruyor ve ayarlarını sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda düzenliyoruz. Normalde ücretli olan bu hizmeti biz size ücretsiz olarak veriyoruz.

 
%100 Site İçi SEO Ayarlarının Yapılması

 

SEO, Google gibi arama motorlarında ilk sayfaya çıkmak için yapılan optimizasyon işlemidir. İnternette arattığınızda bu işi çok yüksek meblağlara yapan firmalar olduğunu görebilirsiniz. Biz bu hizmeti de sizin için ek ücret almadan yapıyoruz.

 
SSL Sertifikasının Alınması

 

SSL sertifikası, bir sitenin güvenli olduğunu belgeleyen sertifikadır. SSL sertifikasına sahip web siteler tarayıcıda “https://…” şeklinde görünürler ve yanlarında yeşil bir şekilde “Güvenli” yazar. Oysa bu sertifikaya sahip olmayan web siteler “http://…” şeklinde başlarlar. Yanlarında da “Güvenli Değil” ifadesi vardır.

SSL sertifikasını almak için tüm standartlara uygun güvenilir bir site yapmanız gerekir. Ayrıca senelik 10-15$ gibi bir ücreti vardır. SSL sertifikasının bu ücreti de fiyatlarımıza dahildir.

 
Sınırsız E-mail

 

Yukarıda hosting detaylarını yazarken …@siteadiniz.com şeklinde sınırsız mail adresi alabildiğinizi söylemiştik. Kullanmak istediğiniz mail adresini bize söylediğiniz takdirde sizin için istediğiniz kadar mail adresini açıp teslim ediyoruz.

 
Site Güvenlik Ayarlarının Yapılması

 

Piyasada web tasarımı yapan firmalardan bir farkımız da bu… Anahtar teslim siteler yaparken gerekli olan tüm güvenlik ayarlarını da biz yapıyoruz. Böylece sitenizin çalınması, kapanması vb. hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Ayrıca ziyaretçilerinizi de güven altına almış olursunuz.

 
Firmanızın Google Haritalara Eklenmesi

 

Eğer yeni bir firmaysanız veya herhangi bir sebeple firma adresiniz Google haritalarına eklenmemişse firmanızı Google Haritalara biz ekliyoruz. Böylece müşterileriniz haritaları ve navigasyonu kullanarak adresinizi kolaylıkla bulabilirler.

Google Haritalara eklenen bir adresin onaylanma süreci belirsiz olduğu için siteyi teslim aldığınız an Google haritalarında görünmeyebilirsiniz. Google öncelikle haritaya eklenen yeri onaylamak için o yer hakkında araştırma yapar. Bu araştırma süresinin sonunda adresiniz onaylanır ve Google haritalara eklenir.

 
Google Hizmetlerine Kayıt Yapılması

 

Sitenizin googledaki konumunu, Google indekslerini ve istatistiklerini görmek için ihtiyacınız olan tüm Google hizmetlerine tarafımızca kayıt yapılır. Böylece sitenizi kaç kişinin ziyaret ettiği, hangi sayfaların daha çok ziyaret edildiği gibi bilgilere bu hizmetlerden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

 
Görsellerin Düzenlenmesi

 

Eğer sitede kullanılmak üzere siz herhangi bir resim göndermediyseniz veya bu konuda herhangi bir talepte bulunmadıysanız; üstün Photoshop becerimizle, siteniz için gerekli tüm görselleri biz hazırlıyor ve düzenliyoruz. Ayrıca ücret alınabilen bu hizmeti biz size ücretsiz olarak veriyoruz.

 

Yıllık Yenileme Ücreti

Yukarıda saydığım hizmetlerin bir kısmı bizden bağımsız olarak yıllık ödeme isteyen hizmetlerdir. Bu hizmet bedelleri web tasarım paketimize dahildir ve herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez. Ancak ilk yıl dolduktan sonra her yıl yenileme yapılması gerekir.

Yıllık yenileme isteyen hizmetler; domain, hosting, SSL sertifikası ve bazı eklentiler için ödenen yıllık ödemeler; dolar üzerindendir ve son zamanlarda doların yükselmesiyle birlikte bu hizmetlerin maliyeti de artmıştır.

Kabaca hesap yapacak olursak; minimum 50 $ hosting, 10 $ domain, 10 $ SSL sertifikası ile birlikte yıllık minimum 70 $ dolar ödemeniz gerekir. Söylediğimiz gibi bunlar bizden bağımsız ücretlerdir ve hizmet bitiş süreleri tarafımızda takip edilir. Bu nedenle sizden yenileme ücreti olarak yıllık 70 USD almaktayız.

Eğer 1 yıl dolduktan sonra bize herhangi bir ücret ödemek istemezseniz ve hosting, domain, SSL gibi ücretleri kendi imkanlarınızla ödemeyi tercih ederseniz; bu konuda hiçbir sıkıntı çıkarmadan ücretsiz olarak size site dosyalarını ve veritabanı bilgilerinizi gönderebiliriz. Böylece “hosting taşıma hizmeti” veren bir firmayla anlaşarak tüm masrafları kendi üzerinize alabilirsiniz.

 

İletişim

Özen Web Tasarım’dan web tasarım hizmeti almak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

E-mail: brkzn7@gmail.com

Telefon Numarası: 0552 882 08 78

Top